پخش عمده فروشی گلدان موزیکالMUSIC FLOWER ROT  

خریدکارتنی = تخفیف   ویژگی های گلدان موزیکال :  

گلدان موزیکال هوشمند smart music flower pot محصولی جدید است که دارای ویژگی های بسیار متنوع و در عین حال خاص می باشد که هر دکوراسیونی را بسیار زیبا تر می کند. این گلدان هوشمند مجهز به سنسور فوق العاده حساسی است که به محض دست زدن به برگ های گل کاشته شده درون گلدان نوت های پیانو را اجرا می کند و می توانید با کم و زیاد کردن سرعت دست زدن به برگ ها پیانوی مورد علاقه خود را بنوازید. هدف از طراحی این گلدان ایجاد رابطه بیشتر بین انسان و گل هاست زیرا اثبات شده است که گل ها به لمس و نوازش انسان بسیار واکنش مثبت نشان می دهند و کاملا آن را درک می کنند. در قسمت کف گلدان یک سوراخ کوچک تعبیه شده است که آب اضافی داخل گلدان از آن قسمت تخلیه خواهد شد. 

 درقسمت زیرین گلدان اسپیکر 360 درجه ای تعبیه شده است که صدای پیانو یا موزیک در حال پخش را از تمامی جهات پخش می کند. یک نوار LED دور تا دور گلدان را پوشش داده است که با روشن شدن در محیط تاریک زیبایی خارق العاده ای داشته و با موزیک کم و زیاد می شود. اسپیکر این گلدان مجهز به سیستم خاموشی خودکار پس از 15 دقیقه است. برد بلوتوث 10 متر، قابلیت اتصال و پخش موزیک با موبایل، نسخه بلوتوث 3، اسپیکر 50 میلی متری با توان 5 وات، باتری قابل شارژ، ابعاد 117*114*114 میلی متر از ویژگی های این محصول می باشد.  

گلدان موزیکال هوشمند محصولی جدید است که دارای ویژگی های بسیار متنوع و در عین حال خاص می باشد که هر دکوراسیونی را بسیار زیبا تر می کند. این گلدان هوشمند مجهز به سنسور فوق العاده حساسی است که به محض دست زدن به برگ های گل کاشته شده درون گلدان نوت های پیانو را اجرا می کند و می توانید با کم و زیاد کردن سرعت دست زدن به برگ ها پیانوی مورد علاقه خود را بنوازید.  

هدف از طراحی این گلدان ایجاد رابطه بیشتر بین انسان و گل هاست زیرا اثبات شده است که گل ها به لمس و نوازش انسان بسیار واکنش مثبت نشان می دهند و کاملا آن را درک می کنند. در قسمت کف گلدان یک سوراخ کوچک تعبیه شده است که آب اضافی داخل گلدان از آن قسمت تخلیه خواهد شد. در قسمت زیرین گلدان اسپیکر 360 درجه ای تعبیه شده است که صدای پیانو یا موزیک در حال پخش را از تمامی جهات پخش می کند. یک نوار LED دور تا دور گلدان را پوشش داده است که با روشن شدن در محیط تاریک زیبایی خارق العاده ای داشته و با موزیک کم و زیاد می شود. اسپیکر این گلدان مجهز به سیستم خاموشی خودکار پس از 15 دقیقه است. برد بلوتوث 10 متر، قابلیت اتصال و پخش موزیک با موبایل، نسخه بلوتوث 3، اسپیکر 50 میلی متری با توان 5 وات، باتری قابل شارژ، ابعاد 117*114*114 میلی متر از ویژگی های این محصول می باشد.  

محتوا نویس : مهربانی  

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

فروش عمده گلدان موزیکالMUSIC FLOWER ROT

  • مدل کالا: اصلی
  • موجودی: ناموجود
  • 0 تومان

  • قیمت بدون مالیات: 0 تومان

کالاهای مرتبط

فروش عمده گلدان دختر

فروش عمده گلدان دختر

پخش فروش عمده گلدان دختر       خرید کارتنی  = تحفیف      02155502362    گلدان فانتزی طرح د..

9,900 تومان قیمت بدون مالیات: 9,900 تومان

برچسب ها: فروش عمده گلدان موزیکالMUSIC FLOWER ROT, پخش, عمده, فروش, انلاین, بازرگانی فتحی, خریده انلاین, پخش عمده, فروش انلاین, خرید عمده, عمده چیان, عمده فروشی, لوازم اشپزخانه, فروش عمده لوازم اشپزخانه, گلدان, موزیکال