پخش فروش عمده چربی گیر صورت میکرودرم درجه یک   

خرید کارتنی = تخفیف   

02155502362_09104937001              این روزها توجه و مراقبت از پوست صورت توسط دستگاه میکرودرم خانگی در بین خانم ها نسبت به قدیم خیلی بیشتر شده است و این باعث شده تا مطب های زیبایی روز به روز شلوغ تر و پر از رفت و آمد تر شوند. اما برای برخی افراد این رفت و آمدها مشکل بوده و علاوه بر آن هزینه ای که در هر جلسه باید پرداخت کنند بسیار سنگین است. به نظر می رسد وجود دستگاه هایی که مشابه دستگاه های موجود در کلینیک های زیبایی پوست مانند میکرودرم ها، باشند؛ نه تنها باعث صرفه جویی در هزینه می شود بلکه در وقت نیز صرفه جویی خواهد کرد.از جمله دستگاه هایی که توسط برندهای تولید کننده محصولات آرایشی و مراقبتی تولید و به بازار ارائه شده است، میکرودرم های خانگی هستند. این میکرودرم ها نمونه کوچک شده میکرودرم های موجود در مطب ها و کلینیک های زیبایی هستند.

  

در اغلب دستگاه میکرودرم خانگی یک دیسک چرخان قرار دارد که در سر خود کریستال های اکسید آلومینیوم دارند. این دیسک قابلیت چرخیدن داشته و بر روی پوست شما می چرخد، این چرخش سبب می شود تا لایه های موجود بر سطح پوست شما از بین برود. دستگاه میکرودرم، لایه برداری را با ایجاد خراش های بسیار ریز که بر روی پوست ایجاد می کند و باعث کنده شدن لایه های اضافی سطحی می شود انجام می دهد و در نهایت با مکشی که ایجاد می کند لایه هایی را که از روی سطح پوست شما جدا شده است را به داخل کشیده و از روی پوست پاک می کند.دستگاه میکرودرم خانگی به دلیل کششی که بر روی پوست شما ایجاد می کند باعث افزایش گردش خون در پوست شما شده و ایجاد شفافیت در سطح پوست را به دنبال دارد. از طرف دیگر خراش های ریزی که توسط این دستگاه بر روی پوست شما ایجاد می شود، بر روی پوست های مرده سطح پوست تاثیر داشته و آن ها را از سطح پوست جدا می کند.تمام مواردی که عنوان شد در نهایت شفافیت و ترمیم پوست، جلوگیری از ایجاد چین چروک، از بین رفتن جوش های سطحی و جوش های زیر پوستی را به دنبال خواهد داشت.

  

اولین چیزی که در هنگام خرید دستگاه میکرودرم خانگی باید به آن توجه کنید، بودجه مورد نظرتان است. البته دستگاه های میکرودرم خانگی قمیمت های فضایی ندارند، اما با توجه به ویژگی هایی که در هر یک از آن ها قرار می گیرد قیمت آن نیز بالاتر می رود.

منبع انرژی در میکرودرم های خانگی:

منبع انرژی در دستگاه میکرودرم خانگی یا باتری های قابل شارژ هستند یا برق. منبع انرژی در دستگاه مورد نظرتان را با توجه به سلیقه خود می توانید انتخاب کنید. البته عموما میکرودرم های دارای باتری های قابل شارژ از قیمت بالاتری برخوردار هستند چرا که می توانید از آن ها در هر زمان و مکانی استفاده کنید.

قابلیت تنظیم سرعت در میکرودرم های خانگی:

میکرودرم های خانگی به دلیل برداشتن لایه های سطحی بر روی پوست باید به دقت استفاده شوند. چرا که پوست های نواحی مختلف بدن با هم متفاوت است. برخی از قسمت ها نازک تر و برخی ضخیم تر هستند و بهتر است با نواحی نازک تر با دقت بیشتری رفتار شود. از این رو در میکرودرم  های خانگی قابلیت تنظیم سرعت قرار داده شده است و شما می توانید با توجه به نوع پوست ناحیه مورد نظرتان میزان سرعت را تنظیم کنید.

محتوا نویس : فرجی 

02155502362_09122886706

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

فروش عمده چربی گیر صورت میکرودرم درجه یک

  • مدل کالا: اصلی
  • موجودی: 2 تا 3 روز آینده
  • 0 تومان

  • قیمت بدون مالیات: 0 تومان

برچسب ها: فروش عمده چربی گیر صورت میکرودرم درجه یک, پخش, عمده, فروش, انلاین, بازرگانی فتحی, خرید انلاین, پخش عمده, فروش انلاین, خرید عمده, عمده فروش, لوازم اشپزخانه, فروش عمده لوازم اشپزخانه, خوش اندامی, فیتنس, اندام مناسب