پخش فروش عمده پالت نقاشی آبرنگی


خرید کارتنی=تخفیف

02155502362-09222534285

پالت رنگ 

نقاشی یک هنر جذاب و دوست داشتنی است. هنر فوق‌العاده‌ای که سن و سال نمی‌شناسد و هرکسی از یک کودک دوساله تا پیرمرد و پیرزن نودساله را می‌تواند درگیر خود کند. بازی با رنگ‌ها در نقاشی می‌تواند حال روحی انسان را تغییر دهد و حتی باعث برطرف‌ شدن ناراحتی‌های روحی نیز بشود.   
یکی از ابزارهای جذابی که هر نقاشی که با انواع رنگ کار می‌کند به آن نیاز دارد، یک پالت رنگ( color pollete ) است. پالت رنگ ابزاری است که به نقاش کمک می‌کند رنگ‌های جدید ایجاد کند و از خلق این رنگ‎‌های جدید دوست‌داشتنی لذت ببرد. داشتن یک پالت رنگ روغن برای کسی که با این نوع رنگ کار می‌کند بسیار ضروری است چرا که او باید بتواند رنگ‌ها را در کنار هم داشته باشد و یا حجم زیادی از یک ترکیب رنگی خاص برای آفرینش یک صحنه‌ی جذاب ایجاد کند. پالت‌های رنگی پلاستیکی مشهورترین و رایج‌ترین انواع پالت‌ها هستند که شکل‌های مختلفی دارند. این پالت‌ها را می‌توانید از بازرگانی فتحی تهیه کنید.


محتوی نویس:موسوی
شماره تماس:02155502362

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

فروش عمده پالت نقاشی آبرنگی

  • مدل کالا: اصلی
  • موجودی: در انبار
  • 21,900 تومان

  • قیمت بدون مالیات: 21,900 تومان

برچسب ها: پخش, عمده, فروش, انلاین, بازرگانی فتحی, خریده انلاین, پخش عمده, فروش انلاین, خرید عمده, عمده فروشی, لوازم اشپزخانه, فروش عمده لوازم اشپزخانه, خوش اندامی, فیتنس, اندام مناسب