پخش فروش عمده مو زن سوییچ بلید


خرید کارتنی=تخفیف

02155502362


میکروتاچ switch blade از لوازم شخصی اصلاح بشمار می رود دارای یک چراغ ال ای دی است که به کمک آن می توانید اصلاح دقیق تر و تمیز تری داشته باشید.با استفاده از میکروتاچ سوئیچ بلید موهای پشت گردن،پشت گوش و ریش و سیبیل خود را اصلاح نمایید و یا اطراف آن را خط بیندازید.همچنین به وسیله سوئیچ بلید ابروهای صاف و یکدست داشته باشید و موهای بینی را اصلاح نمایید. میکروتاچ سوئیچ بلید برای اصلاح آن قسمت از بدن طراحی شده است که امکان اصلاح به وسیله تیغ و یا قیچی وجود ندارد.
موزن میکروتاچ سوئیچ بلید یک ابزار اصلاح برای آقایان به شمار می رود که در نهایت دقت و ظرافت به اصلاح بخش های مختلف بدن می پردازد.روش های قدیمی آسیب رسان به پوست خود را کنار بگذارید و از میکروتاچ سوئیچ بلید برای اصلاح دقیق و تمیز قسمت های مختلف بدن استفاده نمایید.میکروتاچ سوئیچ بلید به گونه ای طراحی شده است که قابل استفاده در هر مکانی می باشد و شما می توانید در مسافرت ها نیز از این ابزار برای اصلاح استفاده نمایید.


محتوی نویس:موسوی

شماره تماس:02155502362

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

فروش عمده مو زن سوییچ بلید

  • مدل کالا: اصلی
  • موجودی: در انبار
  • 50,000 تومان

  • قیمت بدون مالیات: 50,000 تومان

کالاهای مرتبط

فروش عمده موزن سوییچ بلید SWITCH BLAD

فروش عمده موزن سوییچ بلید SWITCH BLAD

پخش عمده فروشی موزن سوییچ بلید SWITCH BLAD خریدکارتنی = تخفیف ویژگی های موزن سوییچ بلد: با ۲سری متفاوت در ۲ سایز و با کارایی متفاوت&nbs..

47,000 تومان قیمت بدون مالیات: 47,000 تومان

فروش عمده موزن ماتیکی فلالس دو کاره

فروش عمده موزن ماتیکی فلالس دو کاره

پخش فروش عمده موزن ماتیکی فلالس دو کاره             خرید کارتنی = تخفیف          &nbs..

133,000 تومان قیمت بدون مالیات: 133,000 تومان

برچسب ها: پخش, عمده, فروش, انلاین, بازرگانی فتحی, خریده انلاین, پخش عمده, فروش انلاین, خرید عمده, عمده فروشی, لوازم اشپزخانه, فروش عمده لوازم اشپزخانه, فروش عمده مو زن سوییچ بلید