پخش فروش عمده دینگ لایت بزرگ


خرید کارتنی=تخفیف

02155502362


رینگ لایت ابزاری ساده برای روشنایی است که معمولاً برای عکسهای زیبایی ، پرتره و عکاسی ماکرو مورد استفاده قرار می گیرد. رینگ لایت شامل تعدادی لامپ کوچک است که یک لامپ فلورسنت دایره ای تشکیل می دهند.

هنگامی که در عکاسی استفاده می شود ، نور چشمگیر و جذابی را ایجاد می کند. در عین حال ، نوری یکنواخت و پراکنده منتشر می کند که به از بین بردن سایه ها کمک می کند. با قرار گرفتن دوربین در وسط حلقه رینگ لایت می توانید این نور را به سوژه بتابانید.

رینگ لایت های کوچکتری وجود دارند که می توان برای عکاسی ماکرو آنها را روی لنز دوربین نیز نصب کرد.
رینگ لایت در بیشتر پروژه های عکاسی و فیلمبرداری استفاده می شود. می توانید از آن برای پرتره ، عکاسی ماکرو و سایر کارهایی که شامل صحنه های کلوزآپ فقط برای یک موضوع هستند ، مانند عکاسی مد یا کاسی از غذا استفاده کنید. همچنین به عنوان ابزاری مناسب برای نورپردازی در فضای داخلی و فیلم برداری مورد استفاده قرار می گیرد.

بهترین رینگ لایت برای تولید محتوا، عکاسی و فیلمبرداری، سالن های زیبایی، مزون ، آرایشگاه، دندانپزشکی و میکاپ رینگ لایت دارای سه پایه و نگهدارنده موبایل است.

رینگ لایت ها یکی از ابزارهای مرود علاقه عکاسان و فیلمبرداران هستند. آنها نورهای پراکنده بیشتری را در اطراف سوژه ارائه می دهند در حالی که سایه های تند را کاهش می دهند ، به همین دلیل یک ابزار نورپردازی محبوب برای تصویربرداری از نمای نزدیک است.
محتوی نویس:موسوی

شماره تماس:02155502362


نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

فروش عمده دینگ لایت بزرگ

  • مدل کالا: اصلی
  • موجودی: در انبار
  • 340,000 تومان

  • قیمت بدون مالیات: 340,000 تومان

کالاهای مرتبط

فروش عمده رینگ لایت سلفی

فروش عمده رینگ لایت سلفی

پخش فروش عمده رینگ لایت سلفی              خرید کارتنی = تخفیف     02155502362_09222534285رینگ ل..

38,000 تومان قیمت بدون مالیات: 38,000 تومان

فروش عمده رینگ لایت بزرگ بدون پایه

فروش عمده رینگ لایت بزرگ بدون پایه

پخش فروش عمده رینگ لایت بزرگ بدون پایهخرید کارتنی  = تخفیف                       ..

180,000 تومان قیمت بدون مالیات: 180,000 تومان

برچسب ها: پخش, عمده, فروش, انلاین, بازرگانی فتحی, خریده انلاین, پخش عمده, فروش انلاین, خرید عمده, عمده فروشی, لوازم اشپزخانه, فروش عمده لوازم اشپزخانه, فروش عمده دینگ لایت بزرگ