پخش فروش عمده دستگاه برش و کالباس بر خانگی                              

خرید کارتنی = تخفیف          

02155502362_09104937001          برخی از مواد غذایی نظیر کالباس و یا پنیر به صورت ورقه ای مورد استفاده قرار می گیرند ، به همین دلیل اغلب آنها را به صورت برش خورده و آماده از فروشگاه ها خریداری می کنیم ، چراکه امکان برش کالباس به صورت ورقه های یک اندازه و یک شکل نیاز به دستگاه های برش مخصوص دارد و استفاده از این دستگاه ها در آشپزخانه منزل امکان پذیر نیست . البته بعضی از افراد سعی می کنند این کار را با چاقوی آشپزخانه و کاترهایی نظیر آن انجام دهند که در نهایت نتیجه موفقی به دست نمی آید. تا پیش از این نیاز به برش های ورقه ای تنها برای کالباس بود ، اما با توسعه مواد غذایی مختلف و تغییر شکل استفاده از آنها در تهیه غذا ، نیاز به برش های ورقه ای بیشتر شد ، به همین دلیل دستگاه های برشی طراحی و تولید شد که قابل استفاده در آشپزخانه منزل باشند و این بار یکی از انواع آنها را با عنوان دستگاه برش کالباس خانگی به شما معرفی می کنیم . محصولی با طراحی نوین و بسیار کاربردی که با استفاده از برق کار می کند و می توانید از این پس به وسیله آن مواد غذایی مختلفی را بنا به نیاز خود برش بزنید.


ابتدایی ترین ویژگی این محصول شکل ظاهری آن می باشد ، شاید تصور کنید نگهداری از این دستگاه در منزل کار دشواری است ، چراکه نیاز به فضای زیادی دارد ، اما اینگونه نیست . صفحه برش زن قابلیت جمع شونده دارد ، بدین ترتیب در زمان جمع آوری ، دو سطح به شکل تاشو بر روی هم قرار می گیرند و فضایی به مراتب کمتر را اشغال می کنند . تیغه برش زن کالباس از جنس فلز ضد زنگ بوده که لبه های آن به صورت اره ای می باشد و به شما امکان برش مواد غذایی مختلف نظیر کالباس را می دهد . برای تمیز کردن تیغه ، به سادگی می توانید آن را از دستگاه جدا کنید.


محتوا نویس : فرجی 

شماره تماس : 02155502362_09104937001

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

فروش عمده دستگاه برش و کالباس بر خانگی

  • مدل کالا: اصلی
  • موجودی: در انبار
  • 0 تومان

  • قیمت بدون مالیات: 0 تومان

برچسب ها: فروش عمده دستگاه برش و کالباس بر خانگی, پخش, عمده, فروش, انلاین, بازرگانی فتحی, خریده انلاین, پخش عمده, فروش انلاین, خرید عمده, عمده فروشی, لوازم اشپزخانه, فروش عمده لوازم اشپزخانه, خوش اندامی, فیتنس, اندام مناسب