پخش فروش عمده جا پودری چاپ دار رزمن


خرید کارتنی=تخفیف

02155502362
پودرهای شوینده از جمله مواد بهداشتی پر استفاده در محیط های مختلف به ویژه منازل هستند . پودرهایی که انواع بسیار متنوعی دارند و هر کدام بر اساس نوع نیاز مورد استفاده قرار می گیرند . تفاوت پودرها در دو نوع دستی و ماشینی را به جز نوع مصرف ، می توان مقدار استفاده از آنها نیز عنوان کرد که یکی بر اساس ظرفیت ماشین لباسشویی با مقدار مشخص مورد استفاده قرار می گیرد و دیگری بر اساس مقدار مورد نیاز در حین شست و شو که میزان معین و ثابتی ندارد . اغلب پودرها درون آشپزخانه ، داخل حمام و مکان هایی نظیر آن نگهداری می شوند که رطوبت زیادی وجود دارد .


رطوبت باعث چسبندگی و خراب شدن پودر می شود که استفاده از پودر را به دلیل از بین رفتن یکدستی آن بسیار دشوار می کند ، به خصوص جهت استفاده در ماشین لباسشویی . برای حل اینگونه مشکلات ، ظروف و محفظه هایی طراحی شدند که مخصوص نگهداری پودرهای شوینده بود ، حسن اولیه این محفظه ها را می توان جنس بدنه آنها دانست که اغلب پلاستیکی و یا فلزی هستند ، این موضوع مانع از عبور رطوبت از دیواره و انتقال آن به پودر ها می شود . 


محتوی نویس:موسوی

شماره تماس:02155502362

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

فروش عمده جا پودری چاپ دار رزمن

  • مدل کالا: اصلی
  • موجودی: در انبار
  • 19,900 تومان

  • قیمت بدون مالیات: 19,900 تومان

کالاهای مرتبط

فروش عمده جا پودری استوانه

فروش عمده جا پودری استوانه

پخش فروش عمده جا پودری استوانه             خرید کارتنی = تخفیف           0215550..

10,500 تومان قیمت بدون مالیات: 10,500 تومان

فروش عمده جا پودری طرح لباسشویی

فروش عمده جا پودری طرح لباسشویی

پخش فروش عمده جا پوردی طرح لباسشویی                                &nb..

65,800 تومان قیمت بدون مالیات: 65,800 تومان

فروش عمده جا پودری فلاور

فروش عمده جا پودری فلاور

پخش فروش عمده جا پودری فلاورخرید کارتنی=تخفیف02155502362تاید یکی از اصلی ‌ترین شوینده های موجود در بازار می باشد که با استفاده از آن می توانید ان..

17,500 تومان قیمت بدون مالیات: 17,500 تومان

برچسب ها: پخش, عمده, فروش, انلاین, بازرگانی فتحی, خریده انلاین, پخش عمده, فروش انلاین, خرید عمده, عمده فروشی, لوازم اشپزخانه, فروش عمده لوازم اشپزخانه, فروش عمده جا پودری چاپ دار رزمن