پخش  فروش عمده جا بطری چوبی لوکس


خرید کارتنی=تخفیف

02155502362
یکی از وسایل هایی که امروزه بیشتر از آن استفاده میکنند بطری آب است . بطری های آب هم قابل استفاده هستند و هم بدلیل ظاهر زیبایی که دارند میتوانید به عنوان یک وسایل تزئینی استفاده کنید. وسایل های تزئینی در همه جای باعث زیبایی محیط مورد نظر شده و فضایی زیبا و شیک درست میکنند. در آشپزخانه شاید سردرگم شوید و هیچ وسایلی برای قرار دادن در بوفه ها و سایر بخش های خانه پیدا نکنید اما بطری های آب معدنی نیز جزو وسایل های زیبا و شیک در دکوراسیون داخلی خانه است. بطری های آب امروزه در شکل های مختلفی طراحی میشوند که بیشتر جنبه تزئینی دارند و به عنوان یک وسایل تزئینی در همه ی بخش های خانه میتوانید استفاده کنید اما بهترین مکان برای قرار دادن وسایل هایی مثل بطری آب معدنی آشپزخانه است.در هرجایی از خانه وسایل های تزئینی را قرار دهید  فضایی زیبا درست میکند پس همیشه سعی کنید بهترین وسایل ها را برای تزئین خانه ی خود استفاده کنید.بیشتر افراد به دنبال یک دکوراسیون شیک و مدرن هستند و همیشه فضایی شیک و بسیار زیبا را میپسندند پس سعی کنید همه ی وسایل های خود را با دقت بیشتری انتخاب کنید واز وسایل  های تزئینی در همه جای خانه استفاده کنید تا فضایی شیک و بسیار زیبا درست کنید.
محتوی نویس:موسوی

شماره تماس:02155502362


نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

فروش عمده جا بطری چوبی لوکس

  • مدل کالا: اصلی
  • موجودی: در انبار
  • 32,000 تومان

  • قیمت بدون مالیات: 32,000 تومان

کالاهای مرتبط

فروش عمده جا بطری کریستال

فروش عمده جا بطری کریستال

پخش فروش عمده جا بطری کریستالخرید کارتنی=تخفیف02155502362استند نگهدارنده ی بطری مرسی با دقت و ظرافت خیلی بالا طراحی شده به طوری که روی هم سوار شد..

20,800 تومان قیمت بدون مالیات: 20,800 تومان

برچسب ها: پخش, عمده, فروش, انلاین, بازرگانی فتحی, خریده انلاین, پخش عمده, فروش انلاین, خرید عمده, عمده فروشی, لوازم اشپزخانه, فروش عمده لوازم اشپزخانه, فروش عمده جا بطری چوبی لوکس