پخش عمده فروشی جا کفشی داخل کمد 8 طبقه                 

خرید کارتنی = تخفیف       

02155502362_09122886706


  


 


برای نظم و چیدمان مناسب کفش در داخل کمد لباس از این محصول استفاده می شود.                           

این محصول به صورت پهلو به دیواره کمد نصب می شود و در هنگام نیاز با کشیدن آن به بیرون کفش ها به صورت کشویی خارج شده و در دسترس قرار می گیرد.                          

طول این جاکفشی به صورت رگلاژی قابل کم و زیاد شدن می باشد.         


همه مردم دنیا به کفش علاقه دارند، اما تعداد زیاد کفش ها، نیاز به جاکفشی رگ دارد که برای خانه های کوچک یکجور مشکل بحساب می آید. جاکفشی کم جا تنها راه حلی است که پیش روی ما قرار می گیرد. از آنجایی که هیچ چیز نمی تواند جلوی خرید کفش های جدید را بگیرد، مدل های خلاقانه جاکفشی می تواند مشکل کمبود فضا برای نگهداری کفش های شیک ما را برطرف کند. در این پست با جاکفشی هایی آشنا خواهید شد که در عین کوچکی، فضای زیادی برای ذخیره سازی کفش ها فراهم می کند.         

البته خواه و ناخواه همه ما به تعویض کفش نیاز پیدا می کنیم، مثلا با تغییر فصل و آب و هوا برای راحتی خودمان هم که شده مجبوریم کفش مان را عوض کنیم. بعضی ها هم همیشه می خواهند بروز باشند ذر نتیجه ممکن است دو یا سه بار در سال کفش های جدید و بروز خریداری کنند. اما خریداری یک مسئله است و نگهداری از آنها مسئله دیگر، خصوصا اگر در یک آپارتمان کوچک زندگی کنید. در چنین شرایطی جاکفشی کم جا به داد ما خواهد رسید. شکل های زیر تعدادی طرح خلاقانه جالب را معرفی می کند.                                             

 

محتوا نویس:ابراهیم پور   

شماره تماس:09122886706_55443268                                    

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

فروش عمده جا کفشی داخل کمد 8 طبقه

  • مدل کالا: اصلی
  • موجودی: در انبار
  • 10,200 تومان

  • قیمت بدون مالیات: 10,200 تومان

کالاهای مرتبط

فروش عمده جا کفشی  پارچه ای

فروش عمده جا کفشی پارچه ای

پخش فروش عمده جا کفشی پارچه ای                خرید کارتنی = تخفیف           ..

4,900 تومان قیمت بدون مالیات: 4,900 تومان

برچسب ها: فروش عمده جا کفشی داخل کمد 8 طبقه, پخش, عمده, فروش, انلاین, بازرگانی فتحی, خریده انلاین, پخش عمده, فروش انلاین, خرید عمده, عمده شپزخانه, فروش عمده لوازم اشپزخانه, جا لولزم ارایشی, کیف لوازم ارایش, کیف لوازم بهداشتی, جا کشفی, جا کفشی کارتن و پارچه ای,