پخش عمده فروشی تیغ ابرو  

خریدکارتنی = تخفیف                 

02155502362_09122886706


در صورتی که همیشه ابروهای خود را با موچین مرتب کرده و  گاها با خراب کردن مدل ابروها از این که از موچین مورد علاقه خود استفاده کرده اید، پشیمان شده اید می توانید به سادگی به جای موچین از تیغ ابرو استفاده کنید تا هم ابروها سریع تر رشد کنندو هم این که در صورتی که در مدل دادن به ابروها مرتکب هر نوع خطایی شدید، مطمئن باشید که آن قسمت از ابروها به سرعت رشد کرده و خطای شما پوشانده می شود. در این مقاله از سایت رژلب به بررسی نحوه مناسب استفاده از تیغ ابرو پرداخته شده است.
نحوه استفاده از تیغ ابرو
در ادامه مراحل مناسبی که برای مرتب کردن و مدل دادن به ابرو نیاز است آموزش داده می شود.
مرحله اول استفاده از تیغ ابرو
ابتدا باید ابروها را آماده کنید. برای این کار هم ابتدا یک دوش با آب ولرم بگیرید تا موهای ابروها نرم تر شوند. همچنین آب گرم باعث می شود که ریشه موی ابروها باز شده و در نتیجه حالت دادن آن ها راحت تر شود.
مرحله دوم استفاده از تیغ ابرو
در این مرحله نوبت به آبرسانی و مرطوب کردن ابروها می رسد. برای این کار می توانید از یک مرطوب کننده معمولی استفاده کرده و آن را دور چشم ها و ابروها بزنید. این کار به پوست کمک کرده و استفاده از تیغ ابرو کمترین آسیب ممکن را به ابروها می زند.
مرحله سوم استفاده از تیغ ابرو
حال نوبت به استفاده از تیغ ابرو می رسد، برای این که حالت بهتری روی ابروها به وجود آورید باید از یک مداد ابرو استفاده کرده و با یک خط مشخص حالت دلخواه خود را مشخص کنید. در صورتی که مداد ابرو ندارید هم می توانید از یک مداد سفید و کم رنگ استفاده کرده و خط بکشید. فراموش نکنید که قبل از هر کاری ابروها را به خوبی شانه کرده و برای کشیدن تیغ روی ابروها از ضربات آهسته استفاده کنید. سعی کنید تا جای ممکن دقیق رفتار کنید. فراموش نکنید که تیغ ابرو تیز است و باید دقت بیشتری در به کار بردن آن به خرج دهید.


در صورتی که همیشه ابروهای خود را با موچین مرتب کرده و  گاها با خراب کردن مدل ابروها از این که از موچین مورد علاقه خود استفاده کرده اید، پشیمان شده اید می توانید به سادگی به جای موچین از تیغ ابرو استفاده کنید تا هم ابروها سریع تر رشد کنندو هم این که در صورتی که در مدل دادن به ابرو ها مرتکب هر نوع خطایی شدید، مطمئن باشید که آن قسمت از ابروها به سرعت رشد کرده و خطای شما پوشانده م شود.    

محتوا نویس : مهربانی 


نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

فروش عمده تیغ ابرو

  • مدل کالا: اصلی
  • موجودی: 2 تا 3 روز آینده
  • 0 تومان

  • قیمت بدون مالیات: 0 تومان

برچسب ها: فروش عمده تیغ ابرو, , پخش, عمده, فروش, انلاین, بازرگانی فتحی, خریده انلاین, پخش عمده, فروش انلاین, خرید عمده, عمده فروشی, لوازم اشپزخانه, فروش عمده لوازم اشپزخانه, چهره زیبا, تمیز بودن,