پخش فروش عمده اسباب بازی ماشین تبدیل شونده مگاترون     

خرید کارتنی = تخفیف    

02155502362  بچه‌ها بیاید یک بازی جدید و جالب انجام بدهیم. این بازی جدیدترین بازی تبدیل شونده 2017 است که تبدیل به یک فیگور کروکودیل می‌شود. «ماشین بازی مگاترون مدل Mega Crocodile» این اسباب‌بازی جالب تبدیل شونده یک هدیه خاص و منحصربه‌فرد است که می‌توانید برای کودکان خریده و برق شادی را در چشمانشان مشاهده کنید.

این ماشین 7.5 سانتی‌متری جنسی پلاستیکی دارد و به‌صورت فانتزی طراحی‌شده است. در این ماشین یک قطعه‌ی آهن رباست که در حین تماس با کارت‌های 6.5 × 4.5 سانتی‌متری تبدیل به یک فیگور  Mega Crocodile به ارتفاع 11.5 سانتی‌متر می‌شود. بر روی کارت‌های این اسباب‌بازی، لایه‌ی فلزی وجود دارد که به قفل آهن‌ربای ماشین قهوه‌ای‌رنگ چسبیده و ناگهان تبدیل به فیگور با همان رنگ می‌شود. طراحان این اسباب‌بازی تبدیل شونده، به خلاقیت بچه‌ها هم اهمیت می‌دهند و یک دفترچه‌ی 12 صفحه‌ای با هفت الگو جهت رنگ‌آمیزی دربسته‌ی آن وجود دارد. کودکان می‌توانند با شش مداد شمعی باکیفیت، آن‌ها را رنگ‌آمیزی کنند. این اسباب‌بازی جالب یک صفحه‌ی بازی از جنس گلاسه و به ابعاد 41.5 × 28.5 سانتی‌متر وجود دارد که راهنمای بازی به زبان انگلیسی است که کارت و ماشین را برای بازی بر روی آن قرار می‌دهند.

   

بچه‌ها ماشین پلاستیکی شما می‌تواند تبدیل به یک کروکودیل شده و به سمت شما حمله کند، مراقب جانتان باشید! ماشین بازی مگاترون مدلMega Crocodile به بچه‌ها دو هدیه‌ی مختلف، در یک بسته‌بندی می‌دهد. علاوه براین باوجود دفترچه رنگ‌آمیزی و شش مداد شمعی، کودکان می‌توانند با مدل‌های مختلف مگاترون ها هم آشنا شوند. این محصول خلاق در یک بسته‌بندی به ابعاد  27.5 × 8 × 19.5 سانتی‌متر قرارگرفته و برای کودکان بالای سه سال طراحی‌شده است.

   

مگاترون های تبدیل شونده، جدیدترین اسباب‌بازی 2017  هستند. با پیشرفت علم در جهان زندگی به سویی می‌رود تا هرروز شاهد اسباب‌بازی‌های ساده و متفاوت باشیم. با توجه به گسترش علم و افزایش خلاقیت در میان اسباب‌بازی‌ها، مدل Mega Crocodile ترکیبی از علم فیزیک و هنر است که کودکان را تشویق می‌کند تا با حرکت ماشین 7.5 سانتی‌متری به سمت کارت‌ها شاهد تغییر شکلشان و تبدیل به یک فیگور کروکودیل باشند. برای این تغییر، ماشین پلاستیکی دارای یک قفل آهن‌ربایی در قسمت زیرین اسباب‌بازی است که ضمن چسبیدن آن به کارت‌ها ؛ ماشین تغییر شکل می‌یابد. کودکان در حین بازی با مفهوم آهن‌ربا و مغناطیس و نحوه‌ی استفاده‌اش آشنا می‌شوند.


محتوا نویس : فرجی 

02155502362

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

فروش عمده اسباب بازی ماشین تبدیل شونده مگاترون

  • مدل کالا: اصلی
  • موجودی: 2 تا 3 روز آینده
  • 0 تومان

  • قیمت بدون مالیات: 0 تومان

برچسب ها: فروش عمده اسباب بازی ماشین تبدیل شونده مگاترون, پخش, عمده, فروش, انلاین, بازرگانی فتحی, خرید انلاین, پخش عمده, فروش انلاین, خرید عمده, عمده فروش, لوازم اشپزخانه, فروش عمده لوازم اشپزخانه, خوش اندامی, فیتنس, اندام مناسب, ماشین, مگاترون, کروکدیل, ماشین تبدیل شونده, اسباب بازی,