پخش عمده فروش ابگیرسینک رولی         

خرید کارتنی = تخفیف    
02155502362_09104937001وسیله کاربردی برای استفاده روی سینک ظرفشویی آشپزخانه شما است .

اگر سینک ظرفشویی آشپزخانه تان کوچک است و فضای کافی برای قرار دادن ظروف ، میوه و سبزیجات شستشه شده را برای آبگیری ندارید آبگیر سینک تاشو گلدونه با قابلیت جمع شدن به صورت رولی جهت اشغال فضای کمتر ممکن است برایتان مناسب باشد.

جنس بدنه آبگیر سینک تاشو از استیل با کیفیت و دارای لبه های ضد لغزش از جنس لاتکس که به راحتی بر روی سینک خیس ظرفشویی قرار گرفته و لیز نمی خورد. طراحی خاص این وسیله به شما این امکان را می دهد که به راحتی آن را بصورت رول در آورده و تا زمان استفاده بعدی در فضای کمی نگهداری کنید.

این محصول طراحی شده است تا از تمام فضاهای موجود در آشپزخانه نهایت استفاده صورت بگیرد. آبگیر سینک تاشو ، وسیله ای است با کارایی بالا که مورد استفاده در هر خانه ایی می تواند باشد. موقع ظرف شستن یا میوه شستن یا تمیز کردن ماهی و …. فقط کافی است آبکش سینک را بر روی سینک آشپرخانه پهن بکنید. بعد از خشک شدن میوه یا ظروف کافی است آبگیر سینک تاشو آشپزخانه را جمع کنید. این آبکش سینک ظرفشویی آشپزخانه از استیل ضد زنگ تهیه شده و بسیار مقاوم است.

آبگیر سینک تاشو گلدونه یک وسیله کاربردی برای استفاده روی سینک ظرفشویی آشپزخانه شما است .

اگر سینک ظرفشویی آشپزخانه تان کوچک است و فضای کافی برای قرار دادن ظروف ، میوه و سبزیجات شستشه شده را برای آبگیری ندارید آبگیر سینک تاشو گلدونه با قابلیت جمع شدن به صورت رولی جهت اشغال فضای کمتر ممکن است برایتان مناسب باشد.

جنس بدنه آبگیر سینک تاشو از استیل با کیفیت و دارای لبه های ضد لغزش از جنس لاتکس که به راحتی بر روی سینک خیس ظرفشویی قرار گرفته و لیز نمی خورد. طراحی خاص این وسیله به شما این امکان را می دهد که به راحتی آن را بصورت رول در آورده و تا زمان استفاده بعدی در فضای کمی نگهداری کنید.

این محصول طراحی شده است تا از تمام فضاهای موجود در آشپزخانه نهایت استفاده صورت بگیرد.

آبگیر سینک تاشو گلدونه، وسیله ای است با کارایی بالا که مورد استفاده در هر خانه ایی می تواند باشد. 

موقع ظرف شستن یا میوه شستن یا تمیز کردن ماهی و …. فقط کافی است آبکش سینک را بر روی سینک آشپرخانه پهن بکنید. بعد از خشک شدن میوه یا ظروف کافی است آبگیر سینک تاشو آشپزخانه را جمع کنید. این آبکش سینک ظرفشویی آشپزخانه از استیل ضد زنگ تهیه شده و بسیار مقاوم است.

محتوا نویس دمیرچی 
02155502362_09104937001


نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

فروش عمده ابگیر سینک رولی

  • مدل کالا: اصلی
  • موجودی: در انبار
  • 46,000 تومان

  • قیمت بدون مالیات: 46,000 تومان

کالاهای مرتبط

فروش عمده ابکش بتراسترینر Better Strainer

فروش عمده ابکش بتراسترینر Better Strainer

پخش عمده فروشی آبکش کوچک جادویی Better Strainer خریدکارتنی = تخفیف 02155502362_09122886706صافی و کاربردی ترین وسیله در آشپزخانه میباشد.حتما ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

فروش عمده ابکش روسینکی سمولین

فروش عمده ابکش روسینکی سمولین

فروش عمده ابکش روسینکی سمولین خرید کارتنی = تحفیف 02155502362_09104937001آشپزخانه قلب هر خانه است. انواع غذاها، سالادها، دسرها و ... که در ا..

28,000 تومان قیمت بدون مالیات: 28,000 تومان

برچسب ها: فروش عمده ابگیر سیتکی رولی پخش, عمده, فروش, انلاین, بازرگانی فتحی, خریده انلاین, پخش عمده, فروش انلاین, خرید عمده, عمده فروشی, لوازم اشپزخانه, فروش عمده لوازم اشپزخانه, فروش عمده ابگیر سینک رولی